😄 Zabawa

Nie – nie ŚMIESZNE, kochanie – 🐰! Przejrzyj tę listę emoji, aby omówić tak interesujący temat, jak zabawa.
Czy kiedykolwiek oglądałeś kreskówkę „Gravity Falls”? 😏💖🌈🧢🚀 Te dzieciaki Mabel👧 i Dipper👦 zdecydowanie wiedzą, jak się bawić 😄 Zabawa !

Ale oprócz zabawy, musisz umieć wyrażać swoje emocje werbalnie! Jeśli nie wiesz jak, to te zwroty z pewnością Ci pomogą!

Są jak Sponch Bob i Patrick w morzu…
Jeśli połączysz te znaki, otrzymasz definicję ZABAWY.
Ucieka przed potworami🧟🎃. Zajmuje się 🧛 i 👻. Próbuje swojego szalonego wujka Stan, który myśli tylko o 💰i oszukiwaniu turystów🤪.
Co do zasady, gdy jesteś nastolatkiem lub dorosłym (już) 🙃 tego typu zabawy są przełączane

🕺💃 – szalone tańce w klubach, spędzanie czasu z przyjaciółmi 👯‍♂️, robienie selfie 🤳🏻 w niebezpiecznych miejscach, może z niebezpiecznymi zwierzętami 🐯🐻, picie 🍻 i tak dalej.

Emmm…. 😕 To nudna zabawa😞. Bardzo proste i banalne. Bądź wyżej! Zabawa jest wtedy, gdy wszyscy myślą, że nie możesz tego zrobić, ale CHOLERNIE! 🔥Wstajesz i ZRÓB TO!

Nieważne co!
Elon Musk dobrze się bawi, wykonując wszystkie swoje szalone projekty🤯😄! Lecąc 🚀 do 🌚. Uczynić życie milionom ludzi lepszym dzięki samochodom Tesla 🚗 i Solar Impulse 🌝👍 i wszystkim innym zabawnym rzeczom. Robienie niemożliwego też jest zabawne… ale na wysokim poziomie🤘🏻👏. Jak wiesz: „Poziom BÓG!”😎
Nie bądź jak zwykły koleś🤪, bądź jak Elon! ❤️💋.

Dotknij/kliknij, aby skopiować

— Przejażdżki rozrywkowe

— Występ w cyrku

— Zagrajmy w kółko i krzyżyk

— Kot się śmieje

— Kot boi się bakłażana

— śmiech

— Uśmiechamy się razem

— Dzielenie się życzliwością

- Spędzać czas z przyjaciółmi

— Ciesz się grami