☀️ 🌻Lato

Kolekcja emotikonów Summer jest poświęcona upałom i odzwierciedla cechy sezonu letniego. Kolekcja pełna jest żywych kolorów, oddaje niuanse letniej przyrody, napełnia radością, zabawą i świątecznym nastrojem.

W zestawie można znaleźć zarówno jasne ☀️Słońce i 😎Face w okularach przeciwsłonecznych , jak i 🌈Tęcza po ciepłym lecie ☔Deszcz .

Możesz porozmawiać o soczystych letnich owocach, pachnących ziołach i kwiatach, orzeźwiających 🍹 napojach i pysznych 🍨 lodach za pomocą emotikonów.

Podziel się wrażeniami z wakacji ze znajomymi w mediach społecznościowych. Zestaw emotikonów 🌊🏖👙 opowie im o wakacjach nad morzem, a combo 🌴⛵🍍🦀 doda historii emocji i egzotyki.

🏄 Surfer , 🏊 Pływak , 🚴 Emotikony rowerzystów opisują zajęcia na świeżym powietrzu. Kombinacja 🏡🐞🍎🍯 emotikonów poinformuje Twoich znajomych o wakacjach w kraju.

Zaproś znajomych do spędzenia weekendu na łonie natury. Opisz, jak romantycznie jest mieszkać na kempingu 🏕 Camping : rano łowić ryby, a wieczorem śpiewać piosenki na gitarze przy ognisku. 🎣 Wędka , 🌄 Wschód słońca nad górami , 🔥 Ogień i 🎸 Gitara są do tego przeznaczone.

Tym, którzy spędzają letnie dni w metropolii, kolekcja przypomni o ciekawych momentach networkingu. Na przykład pomoże opowiedzieć o spotkaniach przy ⛲ Fontannie , bajecznej randce z ukochaną osobą, Imprezie Piankowej w klubie czy uroczystym 🎆🎉🎇 karnawale na ulicach miasta.

Interesujące fakty:

Dotknij/kliknij, aby skopiować

- Wakacje na plaży

— Kraje egzotyczne

- Ślady na piasku

— Letnia podróż

— Jedź na falach

— Targi letnie

— Straszne upały

— Śpiew świerszczy

— Letnie koktajle

- Bezsenne noce

— Tropikalna podróż

— Soczyste owoce

— Poznaj wschody słońca

— Karnawał

— Opalanie na plaży

— Letnie selfie

— Wyszukiwanie muszli

— Letni grill

- Letnie noce

— Prosto z ogrodu

- Letni deszcz