💜 co to znaczy? 💜 Fioletowe serce Emoji

Znaczenie 💜 Emoji z fioletowym sercem

Emoji Purple Heart to obrazek przedstawiający serce w fioletowym kolorze. Czy jesteś czarujący jak Fergie? Lubisz błyszczeć i błyszczeć i być fashionistką numer 1? W takim razie ten emoji jest dla Ciebie. Żywy rytm życia.

Bądź jak Carrie Bradshaw z „Seksu w wielkim mieście”. Złap swój strój: 👗 Sukienka , 👛 Torebka , 👠 Buty na wysokim obcasie i makijaż, bądź 🤩 Gwiazdą i dodaj 👌 OK Dłoń i Purpurowe Serce, aby pokazać, że jesteś jak kamień szlachetny! Inne znaczenie: teraz… trzymaj się! Innym znaczeniem tego emoji jest honor poświęcenia. W USA weterani wojskowi otrzymują medal Purpurowego Serca ( 🎖 Medal Wojskowy ), gdy doznali kontuzji podczas służby dla swojego kraju.

Więc to prawdziwy znak honoru. Chodzi również o współczucie ❤️️ Miłość i zrozumienie. Kiedy czujesz się do kogoś i chcesz to pokazać — użyj tego emoji z 🤗 Przytulająca twarz .

Ten delikatny kolor oznacza również, że głęboko współczujesz komuś. Nie zapominaj o znaczeniu wsparcia w trudnych czasach. Używając tego emoji, natychmiast wyjaśnisz komuś swoje współczucie.

Kategoria:
Podkategoria:
❤️️️ Emocje
JAk wpisać shortcode?:
:purple_heart:
Unicode:
U+1F49C
Wersja Unicode:
Unicode 6.0 (2010)
WW kodzie szesnastkowym:
1F49C
Kod Escape URL:
%F0%9F%92%9C