🍞 co to znaczy? 🍞 Chleb Emoji

Znaczenie 🍞 Chleb Emoji

Emotikona chleba to obrazek bochenka chleba z kilkoma kromkami. Używa się go głównie w swoim bezpośrednim znaczeniu w kontekście jedzenia, posiłków, głodu itp. — na przykład w komunikatach o czyimś śniadaniu lub 👪 Rodzinnym obiedzie. Ponadto jest często używany razem z innymi emoji związanymi z jedzeniem jako opis czyjegoś dobrego posiłku.

Rzadziej służy jako ilustracja zwrotów „zarabiaj na chleb” lub „zarabiaj na życie”. Jeszcze jeden fakt: emoji Chleba zostało wybrane przez rapera Lil Dicky'ego jako symbol jego oficjalnego konta Snapchat rapera Lil Dicky'ego. Emotikona chleba to obraz zwykłego bochenka chleba — takiego, z którego robi się kanapki.

Jest to „zwykła” wersja tego, co reprezentuje emoji 🥖 Baguette Bread . Ten produkt jest uważany przez niektórych za jeden z obowiązkowych produktów, a przez innych wyjątkowo niezdrowy. Zresztą ten emoji jest używany głównie w kontekście jedzenia, obiadów, 🥪 kanapek i tostów, a czasem nawet na listach zakupów. Wszystkie inne znaczenia są dość rzadkie.

Kategoria:
Podkategoria:
🍳 Jedzenie przygotowane
JAk wpisać shortcode?:
:bread:
Unicode:
U+1F35E
Wersja Unicode:
Unicode 6.0 (2010)
WW kodzie szesnastkowym:
1F35E
Kod Escape URL:
%F0%9F%8D%9E